kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Pazar, 28 Ocak 2018 11:25

Bozdağ: Münbiç ve Fırat'ın Doğusu da Temizlenecek

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ: Münbiç ve Fıratın doğusu da temizlenecek

Türkiye Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, katıldığı bir televizyon programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

"Münbiç de Fırat'ın doğusu da bunlardan temizlenecek"

Başbakan Yardımcısı Bozdağ, Münbiç ve Fırat'ın doğusunu işaret ederek, "Planları biz bozacağız." dedi.

ABD'li yetkililer ve başka destek verenler hedeflerinden vazgeçmediği ve bu hedefleri tamamen rafa kaldırıp buradaki bütün planları, organizasyonları dağıtmadığı sürece bu planları biz dağıtacağız, organizasyonları biz bozacağız. Münbiç de Fırat'ın doğusu da bunlardan temizlenecek.

"Türkiye bundan sonra sözle beraber icraata bakacak"

Bozdağ, ABD'nin verdiği sözleri yerine getirmediğini söyledi.

"Bundan sonra Türkiye sadece söze bakmayacak, sözle beraber icraata bakacak. İkisi birbirini tutuyorsa mesele yok. Şu ana kadar maalesef ABD yetkililerinin Türkiye'ye verdiği sözlerle arazideki icraatları birbirini tutmadı. Her icraat, verilen sözü tekzip etti."

"Türkiye, dişe diş mücadeleden de çekinmeyecektir"

Başbakan Yardımcısı Bozdağ, Türkiye'nin, sınırlarında terör ordusu kurulmasına yol açan hiçbir gelişmeye izin vermeceğini vurguladı.

"Sınırlarımızın güvenliğini tehdit eden, sınır boyunda yaşayan vatandaşlarımızın can ve mal emniyetini yok eden ve askerimize, polisimize, güvenlik birimlerimize saldıran, bölgede PKK'nın devletleşmesine yol açan ve PKK'nın devletleştirilerek terör ordusu kurulmasına yol açan hiçbir gelişmeye Türkiye müsaade etmeyecektir. Bunun arkasında kim olursa olsun onlarla dişe diş mücadeleden de çekinmeyecektir."

Okunma 451 defa