kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Pazartesi, 16 Eylül 2019 02:07

Federal Polis Komutanı Kerkük Valisi Rakan Sait İle Görüştü

Kerkük'e düzenlediği ziyaret kapsamında Federal Polis Komutanı Cafer Battat Kerkük Valisi Rakan Sait El Cuburi ile görüştü.

Görüşmede Federal Polis subayları ve diğer yetkililer hazır bulundu. Görüşmede Kerkük'teki güvenlik durumu ve terör örgütü Deaş'tan kurtarılan bölgelere göçmenlerin geri dönüşü konuları ele alındı.

Cuburi görüşmede yaptığı konuşmasında tüm güvenlik güçleri ile gurur duyduklarını dile getirerek Kerkük'ün istikrarını ve vatandaşların can ve mal güvenliğini koruyan tüm güvenlik güçleri ve özelliklede Ortak Operasyonlar İleri Harekat Komutanlığını desteklediklerini söyledi.

Cuburi aynı zamanda Federal Polis güçlerinin fedakarlıklarından da övgü ile bahsetti. Cuburi önceliklerinin göçmenlerin kurtarılan bölgelere dönmesi olduğunu ifade etti.

Öte yandan Federal Polis Komutanı ise İçişleri Bakanının Kerkük Valisi, Kerkük İdaresi ve vatandaşlarına selamını ileterek Federal polis güçlerinin konuşlandığı bölgelerde güvenlik durumunun iyiye gittiğini dile getirdi.

 

 

Okunma 195 defa