kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Cumartesi, 03 Mart 2018 10:43

Türkmeneli Tv Sincar'daki Teröristleri Görüntüledi

Türkmeneli Tv Sincar'daki Teröristleri GörüntülediSuriye'de PYD/YPG adı altında varlık gösteren terör örgütü PKK Irak'ın kuzeyinde Kandil Dağlarında da bulunuyor. Irak Hükümeti ve uluslararası toplum tarafından terör örgütü olarak tanınan PKK, Sincar ilçesinde bulunuyor.

Türkmeneli Televizyonu objektifleri, Sincar merkezinde terör örgütü YBŞ/PKK yuvalarını ve teröristlerin eğitim gördükleri kampları görüntüledi. Terör yuvalarında PKK'nın elebaşı Öcalan resimleri ve PKK paçavraları bulunuyor.

Bu görüntüler ise, Türkmeneli Televizyonu tarafından Sincar Dağında çekildi. Burada YBŞ/PKK terör yuvaları yer alıyor. Teröristler burada eğitim görüyor.

Terör yuvalarında YBŞ/PKK teröristlerinin paçavraları ve elebaşı Öcalan resmi yer alıyor. Görüntülerde teröristleri barındıran kamplar da bulunuyor.

Sincar'daki terör örgütü YBŞ/PKK varlığı Musul, Irak ve tüm bölgenin güven ve istikrarı için büyük bir tehdit oluşturuyor.

Bu terörist ise, Sincar'da terör örgütü PKK'nın varlığını itiraf ediyor. Sincar ilçe merkezi ve Sincar Dağı terör örgütünün üssü haline gelmiş durumda.

Okunma 578 defa