kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Cumartesi, 03 Mart 2018 10:47

Ganimi ve Akar Bağdat'ta Basın Toplantısı Düzenledi

Ganimi ve Akar Basın Toplantısı DüzenlediTürkiye Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ın Bağdat'a gerçekleştirdiği ziyaretlerde, mevkidaşı genelkurmay Başkanı Osman El Ganimi ve Savunma Bakanı İrfan El Heyali ile görüşmesinin ardından Akar ziyaretlerinin sonunda basın toplantısı düzenledi.

Ganimi ve Akar basın toplantısı düzenleyerek görüşmelerde ele alınan konuları dile getirdiler. Ganimi yaptığı konuşmasında Türkiye Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ın Bağdat ziyaretinin planlı ve anlaşmalı olarak yapıldığını dile getirerek Uzmanlık, eğitim ve silahlanma alanında askeri ilişkilerin güçlendirilmesini ele aldıklarını belirtti.

El Ganimi konuşmasının devamında Akar ile olan görüşmesinde istihbarat bilgilerinin paylaşımı ve sınır güvenliği konularının ele alındığına değinerek mevkidaşı Hulusi Akar'ın Bağdat ziyaretinin tarihi bir ziyaret olduğunu dile getirdi.

Öte yandan Türkiye Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar basın toplantısında yaptığı konuşmada iki ülkeyi birbirine bağlayan tarihi ilişkilere ve silahlı güçler arasındaki ilişkilere değindi.

Akar aynı zamanda El Ganimi ile iki ülke arasındaki asker işbirliğinin geleceğinin ele alındığını söyledi.

Okunma 592 defa