kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Cumartesi, 24 Mart 2018 10:24

Türkmeneli TV, Sincar'daki Teröristleri Görüntüledi

Türkmeneli TV, Sincar'daki Teröristleri GörüntülediTerör örgütü PKK yuvalarının bu görüntüleri Kandil Dağlarından ya da Suriye'den değil, bu görüntüler Musul'un kuzeybatısında yer alan Sincar ilçesinin merkezinden. Terör yuvaları burada YBŞ adı altında varlık gösteriyor.

Türkmeneli Televizyonu Sincar'da faaliyet gösteren terör örgütü Pkk yuvalarını görüntüleyen ve yayınlayan ilk ve tek televizyondur. Buda Türkmeneli Televizyonu'nun cesur haberciliğini ispat ediyor. Musul'a bağlı Sincar ilçesinde Ybş adı altında varlık gösteren Pkk'nın paçavrası ve elebaşı Öcalan'ın posterleri bulunmaktadır. Terör örgütü Ybş-Pkk binaları Sincar merkezinde görüntüleyen Türkmeneli Televizyonu objektifleri, Sincar dağındaki kamplarıda görüntülemişti. Ama görüntülerde dikkat çeken Irak bayrağının Pkk'nın paçavrası ile yanyana durmasıdır. Bilindiği üzere Pkk Irak hükümeti ve uluslararası toplum tarafından terör örgütü olarak tanınıyor.

Türkmeneli Televizyonu objektifleri, Sincar merkezinde terör örgütü YBŞ/PKK yuvalarını ve teröristlerin eğitim gördükleri kampları görüntüledi. Terör yuvalarında PKK'nın elebaşı Öcalan resimleri ve PKK paçavraları bulunuyor.

Bu görüntüler ise, Türkmeneli Televizyonu tarafından Sincar Dağında çekildi. Burada YBŞ/PKK terör yuvaları yer alıyor. Teröristler burada eğitim görüyor.

Terör yuvalarında YBŞ/PKK teröristlerinin paçavraları ve elebaşı Öcalan resmi yer alıyor. Görüntülerde teröristleri barındıran kamplar da bulunuyor.

Sincar'daki terör örgütü YBŞ/PKK varlığı Musul, Irak ve tüm bölgenin güven ve istikrarı için büyük bir tehdit oluşturuyor.

Bu terörist ise, Sincar'da terör örgütü PKK'nın varlığını itiraf ediyor. Sincar ilçe merkezi ve Sincar Dağı terör örgütünün üssü haline gelmiş durumda.

Okunma 673 defa