kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Salı, 15 May 2018 15:27

BSYK: 15 İlin Seçim Sonuçları Açıkladı

Bağımsız Seçim Yüksek Komiserliği Tarafından yapılan açıklamada, Mukteda es-Sadr'ın desteklediği Sairun Koalisyonunun Bağdat, Zikar, Vasıt, Necef ve Misan'da en çok oyu aldığını açıkladı.

Hadi El Amıri liderliğindeki El Feth Koalisyonu ise Basra, Kerbela, Babil ve El Divaniye illerinde birinciliği aldığı belirtildi. Anbar Heviyetuna Listesi de Anbar'da birinciliği aldı. Öte yandan, Kürdistan Demokrat Partisi Erbil'de birinci parti olduğu açıklandı.

Bu arada Cumhurbaşkanı Yardımcısı Usame El Nuceyfi liderliğindeki El Karar Listesi Diyale'de birinci olduğu bildirildi. Salahaddin vilayetinde de, Ulusal Halkçı Koalisyon birinci oldu.

Bağımsız Seçim Yüksek Komiserliği, Musul'da Başbakan Haydar El İbadi liderliğindeki El Nasır Koalisyonu en çok oyu alarak birinci parti olduğunu açıkladı. Komiserlik ayrıca,  Süleymaniye'de ise Kürdistan Yurtseverler Birliği, en çok sayıları alarak birinci parti olduğunu duyurdu..

Okunma 507 defa Son Düzenlenme Salı, 15 May 2018 15:29