kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Pazartesi, 23 Temmuz 2018 14:14

Bağdat Ve Güneydeki Gösteriler

Başbakanlık Enformasyon Sözcüsü Saad El Hadisi, Hükümetin göstericlerin taleplerini yerine getirmek için bazı kararlar aldığını dile getirdi. El hadisi göstericilerin istekleri kapsamında alınan kararların hayata geçmesi için makenizması oluşturulacağını da dile getirdi.


el hadisi yaptığı açıklamada hükümetin şimdilik göstericilere mesaj göndererek göstericilere güvence verdiğini belirterek hükümetin göstericilerin isteklerini yerine getirmek için aşamalı olarak çalışmaya başladığını ve göstericilerin isteklerine ciddi bir şekilde baktıklarını söyledi. El hadisi genel hizmetlerin eksikliğini gidermek için hükümetin hızlı, ve direkt olarak talimatlar verdiğini belirtti.

Başbakanlık Sözcüsü Saad El Hadisi yaptığı açıklamasının devamında kriz masasının Bakanlar Kurulu'nun talimatı gereğince kurulduğunu ifade ederek son Bakanlar Kurulu toplantısından çıkan tavsiyeler ile birlikte göstericilerin isteklerini takip etmek amacıyla heyetler kurulduğunu aktardı.

Hadisi, hükümetin bütçe uygulama koşullarına göre sözleşmeler, tekliflerin sevk edilmesi ve harcama şartlarına göre istisna kabul etme kararı aldığını da sözlerine ekledi. El Hadisi, Hükümet misyonunun devletin kamusal çıkarlarını, mülkiyete yönelik saldırılarI ve yatırım şirketleriini koruma görevininde bulunduğunu dile getirdi.

Okunma 361 defa