kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Perşembe, 26 Temmuz 2018 13:23

Musul İl Meclisi

Musul il meclisi, meclis başkanı beşşar el kiki, yardımcısı nurettin kaplan ve tüm il meclisleri üyelerinin hazır bulunmasıyla  normal oturumunu düzenledi.

oturuma musul il meclisi'ndeki türkmen üyelerde katıldı. oturumda yatırım konuları, sağlık ve güvenlik konuları ele alındı. Musul il meclisi uluslararası ve birleşmiş milletlerinde desteğiyle terör örgütü deaş'In musul'u kontrol ettiği dönemde kaybolanların izini süremek amacıyla operasyonlar odası kurulması kararını aldı.

türkmeneli televizyonuna konuşan musul il meclisi türkmen üyesi lokman necim reşidi oturumda önemli konuları ele aldıklarını dile getirerek en önemli kararın ise kaybolanların izlerini sürmek ğiçin kurulan operasyonlar odası kararı olduğunu dile getirdi.

Musul il meclisi eğitim komisyonu başkanı hüseyin tatni objektiflerimize yaptığı konuşmada musullulara daha iyi bir hizmet sunmak amacıyla oturum düzenlediklerini dile getirerek terör örgütü deaş'In musulu kontrol ettiği dönemde kaybolanların izini sürmek için operasyonlar odasının kurulduğunu söyledi.

Okunma 397 defa