kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Çarşamba, 14 Ağustos 2019 14:28

''Şehir İçindeki Üsler Ve Askeri Eğitim Merkezleri'nin Varlığı Azaltılsın''

Sairun Kitlesi Milletvekili Ala El Rubeyi, Silahlı Kuvvetler Başkomutanı Adil Abdülmehdi'nin şehir içindeki üslerin ve askeri eğitim merkezlerinin varlığını azaltması gerektiğini belirtti. El Rubeyi aynı zamanda Abdülmehdi'nin şehir içindeki üslerin ve askeri eğitim merkezlerinin varlığının artmaması için kontrol kampanyası başlatması gerektiğine de vurgu yaptı.

Başkent Bağdat'ın El Reşit bölgesindeki Sakr üssündeki mühimmat deposunda meydana gelen patlamanın ardından yayınladığı bildirisinde şehir merkezinde askeri üslerin ve mühimmat depolarının bulunmasının vatandaşların güvenliğini ve hayatını tehlikeye attığını söyledi.

El Rubeyi bildirisinin devamında bu dosyanın takip edilmesi gerektiğine vurgu yaparak mühimmat deposunun bölgesinin seçimi için Sivil Savunma Ekiplerinin çalışma yürütmesi gerektiğine de değindi.,

Bilindiği üzere geçtiğimiz Pazartesi günü başkent Bağdat'ta Federal Polis Güçleri ve Haşd El Şabi güçlerine ait bir mühimmat deposunda yangın çıkmıştı.

 

 

Okunma 221 defa