kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Pazar, 04 Şubat 2018 15:39

Muhtaroğlu,Tuzhurmatu’da İki Heyeti Kabul Etti

Muhtaroğlu,Tuzhurmatu’da İki Heyeti Kabul EttiTuzhurmatu ilçesinde spor dallarının geliştirilmesi ve teşviki için Irak Türkmen Cephesi Salahattin İl Başkanı Heytem Haşim Muhtaroğlu,Tuz Spor kulübü ile Aksu spor kulübünden iki heyeti Kabul etti.

Muhtaroğlu,iki heyet ile yaptığı görüşmede,Tuzhurmatu ilçesinde Spor etkinliklerin karşı karşıya kaldığı sıkıntılar ve çözüm yollarını ele aldı. Muhtaroğlu,iki heyet üyelerin,Tuz Spor kulübü ile Aksu spor kulübünün karşılaştığı sıkıntı ve sorunları çözmek için ellerinden gelen çabayı göstereceklerine söz verdi.

bu arada Aksu spor kulübü,kulübün plaketini Irak Türkmen Cephesi Salahattin İl Başkanına takdim ederek kulübe karşı gösterdiklerin takdirden dolayı teşekkürlerini ilettiler.  Aksu spor kulübü üyeleri ile Aksu spor kulübü üyeleri,desteğinden dolayı Irak Türkmen Cephesi Salahattin il başkanına teşekkürlerini sundular.

Tuzhurmatu ilçesinde ziyaretleri kapsamında Irak Türkmen Cephesi Salahattin İl Başkanı Heytem Haşim Muhtaroğlu,ilçedeki iki vatadaşın evine ziyarette bulundu.

Okunma 707 defa