kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Pazartesi, 05 Şubat 2018 09:48

Salihi ve Mevla Biraraya Geldi

Salihi ve Mevla Biraraya GeldiIrak Türkmen Cephesi Genel Başkanı ve Kerkük Milletvekili Erşet Salihi, İslami Yüksek Meclisi'nin önde gelenlerinden ve Parlamentodaki Türkmen Milletvekili Muhammet Taki Mevla ile görüştü.

Görüşmede önümüzdeki parlamento seçimleri, göçmenlerin yeniden yerlerine dönmeleri ve Türkmeneli bölgelerinin yeniden imarı ele alındı. Gerçekleşen ikili görüşmede Musul'un seçimlere hazırlanması, seçmenlerin parlamentoda daha adil bir şekilde temsil edilmelerinin sağlanması ve  Türkmen Telaferli göçmenlerin kendi yerlerine dönmeleri konuları masaya yatırıldı.

Önümüzdeki parlamento seçimlerinin Türkmenler için olan öneminin dile getirildiği ikili görüşmede, Türkmen milletinin temsilcilerinin parlamento da olmalarının önemine değinilerek bu temsilciler yoluyla Türkmen milletinin sıkıntılarının hükümete ulaştırılmasının gerektiğine vurgu yapıldı. Afet bölgesi olan Türkmen bölgelerinin yeniden imar edilmesi konusuda ikili arasında geçen görüşmede dile getirildi.

Okunma 424 defa