kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Cumartesi, 03 Mart 2018 10:32

Cebel Bur Petrol İstasyonunda Sızıntı Nedeniyle Felaketin Eşiğinden Dönüldü

Cebel Bur Petrol İstasyonunda Sızıntı Nedeniyle Felakatin Eşiğinden DönüldüKerkük'ün kuzeyinde Kerkük-Süleymaniye yolunda bulunan Cebel Bur Ham Petrol İstasyonunda ham petrol boru hattındaki sızıntı nedeniyle dün akşam saatlerinde kentin kuzeyindeki semtlerde bir felaket yaşanacaktı. Türkmeneli Televizyonu objiktifleri olay yerine giderek Kerkük'ün el iskan semtine doğru sızıntı yapan petrolü görüntüledi.

Güvenlik güçleri ve sivil savunma ekipleri bölgede olay yaşanmaması ve bu petrol sızıntısını kontrol altına almak için derhal olay yerine olaştı. Aynı zamanda Trafik Polisleri olay yerinde trafik kazası yaşanmaması için olay yerine gitti.

Kuzey Petrol Şirketi, Cebel Bur Ham Petrol İstasyonunda ham petrol boru hattındaki sızıntı teknik bir sorun nedeniyle yaşandığını duyurdu. Kuzey Petrol Şirketi ayrıca, günde 40 bin varil petrol ihrac eden Cebel Bur Ham Petrol İstasyonu bu sorun nedeniyle durdurulduğunu bildirdi.

Okunma 459 defa