kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Pazar, 04 Mart 2018 10:18

TÖGB, Seçimlerle İlgili Toplantı Düzenledi

TÖGB, Seçimlerle İlgili Toplantı DüzenlediTürkmeneli Öğrenci ve Gençler Birliği,Irak Türkmen Cephesi genel başkanlığı merkez binasında, toplantı düzenledi.

Toplantı,Birliğin,büro sorumluları ile yapıldı. Toplantıda,Türkmen vatandaşların bilinçlendirilmesinde,Parlamento seçimleri sırasında Türkmen gençlerin üzerine düşen görev ve sorumluluklar ele alındı.

Türkmeneli Öğrenci ve Gençler Birliği Başkanı Müslüm Kasapoğlu başkanlığında yapılan toplantıya,Irak Türkmen Cephesi Seçim daire başkanı Ahmet Remzi katıldı.

toplantıda,seçmen kartının teslim alınması için Türkmen vatandaşların bilinçlendirilmesi amacıyla birliğe bağlı teşkilatların yapacağı faaliyetler Masaya yatırıldı.

bu arada Türkmeneli Televizyonu objektiflerine konuşan Türkmeneli Öğrenci ve Gençler Birliği başkanı Müslüm Kasapoğlu,yapılacak parlamento seçimleri sırasında Türkmen gençlerinin üzerine düşen görevlerle ile ilgili bilgi verdi.

Öte yandan Türkmeneli Öğrenci ve Gençler Birliği genel sekreteri Ali Berberoğlu,düzenlenen toplantı ile ilgili açıklamada bulundu.

Okunma 473 defa