kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Perşembe, 19 Nisan 2018 09:54

Türk Kızılayı’ndan Tavuk İlçesinde Yardımeli

Türk Kızılayı’ndan Tavuk İlçesinde YardımeliTürk Kızılayı,Kerkük’teki geliri düşük ailelere yardımeli uzattı. Dost ve komşu ülke Türkiye Cumhuriyeti tüm kurum ve kuruluşlarıyla başta Türkmenler olmak üzere tüm Iraklılara yardım etmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Türk Kızılayı, Türkmeneli Partisi ile koordine içinde,Kerkük'e bağlı Tavuk ilçesindeki geliri düşük ailelere insani yardım dağıttı. Yardımlar,İlçedeki Türkmeneli Partisi bürosunda dağıtıldı.
Yardımları alan aileler her zaman yanlarında duran Türkiye'ye teşekkür etti.

Dağıtılan yardımlar, gıda ürünleri ve ailelerin ihtiyaç duyduğu malzemeleri kapsadı.yardım dağıtımına, Irak’taki Türk Kızılayı sorumlusu Muhammet  Murat dağıtılan ,Türkmeneli Partisi Başkan Yardımcısı Mustafa Türkmen ve Türkmeneli Partisi koordinatörü Erşet Avcı ve Türkmeneli Partisi üyeleri ve kadın kadrosu katıldı.
Bu arada Türkmeneli Televizyonu objektiflerine konuşan Irak Türk Kızılayı sorumlusu Muhammet Murat,Kerkük’e bağlı tavuk ilçesinde bin aileye dağıtılan yardım hakkında bilgi verdi.

Öte yandan Türkmeneli Partisi başkan yardımcısı Mustafa Türkmen ve Türkmeneli Partisi koordinatörü Erşet Avcı,geliri düşük ailelere yardımda bulunan Türkiye Cumhuriyetine teşekkürlerini sundular.Yardım alan aileler ise,her zaman yanlarında duran Türkiye'ye teşekkür etti.

Okunma 382 defa