kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Cumartesi, 21 Nisan 2018 09:54

Şahin Dayı Kadir Kerkük'te Tur Attı

Şahin Dayı Kadir Kerkük'te Tur Attı12 Mayıs'taki seçimlerde 123 numaralı Kerkük Türkmen Cephesi listesine destek olunması amacıyla Kerkük'te 123 numaralı Kerkük Türkmen Cephesi listesi'nin 7 numaralı adayı Şahin Kadir Sait Bayraktar, Kerkük'te bazı dükkanları dolaşarak Türkmen seçmenlerle biraraya geldi.

Kerkük'ün orta bölgeleri olan Korya, Ahmet Ağa ve Balıkçılar çarşısını dolaşan 123 numaralı Kerkük Türkmen Cephesi listesi'nin 7 numaralı adayı Şahin Kadir Sait Bayraktar, Türkmen seçmenler, dükkan sahipleri, alışveriş yapanlar ve vatandaşlarla görüştü. Kadir Sait görüşmelerinde vatandaşlara seçmen kartlarını almaları ve güçlü bir şekilde seçime katılmaları ve 123 numaralı Kerkük Türkmen Cephesi listesine oy vermeleri çağrısında bulundu.

Kerkük Türkmen Cephesi listesi'nin 7 numaralı adayı Şahin Kadir Sait Bayraktar aynı zamanda Kerkük'ün Arafa semtinde Türkmen mühendisler ile görüştü. Kadir Sait, görüşmede yaptığı konuşmada Türkmenler için özelliklede Kerkük'te genel seçimlerin ne kadar önemli olduğuna değindi. Ardından objektiflerimize konuşarak gerçekleştirdiği ziyaretler hakkında bilgi verdi.

Vatandaşlar ise mikrafonlarımıza yaptıkları konuşmalarda Kerkük Türkmen Cephesi listesine tam destek verdiklerini belirterek tüm Türkmenlere seçmen kartlarını almaları ve seçimlere katılmaları çağrısında bulundular.

Okunma 332 defa