kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Cumartesi, 21 Nisan 2018 10:50

Enver Hamit Gani Bayraktar, Kerkük'teki Bazı Türkmen Şahsiyetleri Ödüllendirdi

Enver Hamit Gani Bayraktar, Kerkük'teki Bazı Türkmen Şahsiyetleri ÖdüllendirdiÖnümüzdeki 12 Mayıs seçimlerine katılımın yoğun olması ve 123 numaralı Kerkük Türkmen Cephesi listesine destek verilmesi amacı ile Kerkük'te 123 numaralı Kerkük Türkmen Cephesi listesi'nin 3 numaralı adayı Enver Hamit Gani Bayraktar, kerkük'ün musalla bölgesinde bulunan mula osman camii'nde düzenlenen kutlama töreninde Kerkük'ün bazı Türkmen şahsiyetlerini ödüllendirdi.

Kutlama töreni, Kerkük'ün Türkmen şahsiyetlerini desteklemek için düzenlendi. Düzenlenen törene, çok sayıda Türkmen Din adamı, Türkmen iş adamları ve Türkmen şahsiyetleri katıldı.

Kutlamada yapılan konuşmalarda, yapılacak olan seçimlerin Türkmenler için çok önemli olduğu vurgulandı.

Türkmen Adalet Partisi başkanı ve 123 numaralı Kerkük Türkmen Cephesi'nin 3 numaralı adayı Enver Hamit Gani Bayraktar, kutlamaya ilişkin objektiflerimize konuştu.

123 numaralı Kerkük Türkmen Cephesi'nin 3 numaralı adayı Enver Hamit Gani Bayraktar, konuşmasından sonra türkmen şahsiyetlerini ölüllendirdi.

Okunma 356 defa