kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Cumartesi, 21 Nisan 2018 10:58

Hasan Turan Türkalan Köyünü Ziyaret Etti

Hasan Turan Türkalan Köyünü  Ziyaretlerde BulunduParlamento seçimleri için 123 numaralı Kerkük Türkmen Cephesi listesine destek toplamak için yaptığı turları kapsamında, Irak Türkmen Cephesi Başkan Yardımcısı ve Kerkük Türkmen Cephesi listesinin 2 numaralı adayı Hasan Turan, Kerkük'e bağlı Yayçı kasabasının Türkmen Türkalan köyünü ziyaret etti.

Ziyarette, Türkmen Türkalan köyü vatandaşları ve önde gelenleriyle bir araya geldi. Hasan Turan, vatandaşları 12 Mayıs'ta yapılacak olan Parlamento seçimlerine katılmaya davet etti. Turan ayrıca, Türkalan köyünde bulunan spor takımlarını ödüllendirmek için riayetinde düzenlenen törene katıldı.

123 numaralı Kerkük Türkmen Cephesi listesinin 2 numaralı adayı Hasan Turan, Türkmen Türkalan köyünün aşiretlerini, köyün önde gelenlerini ve vatandaşlarını ziyaret etti. Turan ziyarette, yapılacak olan seçimlerin Türkmenler için önemli olduğunu belirterek Türkmen vatandaşlarından seçimlerde yoğun bir şekilde katılmalarını talep etti.

bu arada, 123 numaralı Kerkük Türkmen Cephesi listesinin 2 numaralı adayı Hasan Turan, Türkalan köyünde bulunan spor takımlarını ödüllendirmek için riayetinde düzenlenen törene katıldı. Turan, ırak türkmen cephesi'nin korumacılarıyla da görüştü. Hasan turan'ın riayetinde yapılan kutlama törenine, ırak türkmen cephesi türkalan köyü sorumlusu mutasam hürmüzlü ve köyün şahsiyetleri katıldı.

123 numaralı Kerkük Türkmen Cephesi’nin 2 numaralı adayı Hasan Turan ayrıca,Kerkük’ün Tisin bölgesindeki vatandaşların evini ziyaret ederek önümüzdeki 12 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde Kerkük Türkmen Cephesi listesini desteklemek için çaba göstermelerinin önemli olduğunu bildirdi.

Okunma 343 defa