kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Çarşamba, 02 May 2018 09:28

Sarikahya,Kümbetler Köyü İle Sanayi Bölgesini Ziyaret Etti

Sarikahya,Kümbetler Köyü İle Sanayi Bölgesini Ziyaret Etti12 Mayıs’ta yapılacak olan parlamento seçimlerine katılmak için Türkmen seçmenleri teşvik etmek amacıyla 123 numaralı Kerkük Türkmen Cephesi Listesinin 4 numaralı adayı Riyaz Sarıkahya ve eşliğindeki Kerkük Türkmen Cephesi Listesinin 14 numaralı adayı Melahat Kasap,Kerkük’e bağlı Kümbetler köyünü ziyaret etti.

Köyde düzenlenen panelde konuşma yapan Sarıkahya,12 Mayıs’ta yapılacak olan parlamento seçimlerinde Kerkük Türkmen Cephesi listesine oy vermek için Kümbetler köyündeki Türkmen seçmenlere çağrıda bulundu.

4 numaralı Aday Sarıkahya, Türkmeneli Partisi Türkmen kadın kolunun Kümbetler köyünde düzenlediği mevlite katıldı.daha sonra Sarıkahya,Kümbetler köyünde tur atarak köy halkı ile bir araya geldi.
bu arada 123 numaralı Kerkük Türkmen Cephesi Listesinin 4 numaralı adayı Riyaz Sarıkahya,Türkmeneli Televizyonu objektiflerine konuştu.

Öte yandan Türkmeneli Partisi Başkanı ve Kerkük Türkmen Cephesi Listesinin 4 numaralı adayı Riyaz Sarıkahya,Kerkük’ün Sanayi bölgesini ziyaret ederek 1 Mayıs İşçi bayramı münasebetiyle işçileri kutladı.bu arada Sarıkahya,Türkmeneli Televizyonu mikrofonlarına konuşarak bilgi verdi.

Okunma 450 defa