kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Pazar, 14 Nisan 2019 14:01

Irak Petrol Bakanı Gadban Kerkük'ü Ziyaret Etti

Üst düzey güvenlik önlemleri altında, Kerkük'ü Bağdat'tan üst düzey bir heyet ziyaret etti. Kerkük İleri Merkez Komutanı General Saad Harbiye'nin denetiminde alınan güvenlik önlemleriyle kenti ziyaret eden heyete, başbakanın enerjiden sorumlu yardımcısı Tamir Gadban başkanlık etti.

Heyette, Su Kaynakları bakanı Cemal el Adili, Elektrik bakanı Luey EL Hatip, İçişleri Bakanı Vekili Akil El Hazreci, Bazı bakanlıkların vekilleri ve çeşitli devlet kurumlarındaki genel müdürleri yer aldı.

Petrol bakanı başkanlığındaki heyet, Kerkük Valisi Rakan Sait tarafından karşılandı. Heyet, Kerkük'teki güvenlik durumu ve kentteki projelerin uygulanmasını yerinde inceledi. Daha sonra ziyaretçi heyet, Kerkük Valilik binasında basın toplantısı düzenledi. Bu arada gazetecilerin, bakanlık heyetine soru sorulmasına izin verilmedi.

Öte yandan Petrol Bakanı Tamir Gadban yaptığı açıklamada,''Kerkük'ün çok iyi durumda olması bizim için önemlidir. Kentin su, elektrik,yakıt ve bir çok alanda iyi olması gerekiyor. Kentte bizim görevimiz sadece yetkileri dağıtmak değil. Bizim çin önemli olan hizmet göstermek ve progeleri canlandırmak ve vatandaşın faydasına sunmaktır.Bu adımlar da federal hükümetin bakanlar kurulu düzeyi ve tüm bakanlıkların düzeyinde bir görevdir.'' dedi

 

 

Okunma 344 defa Son Düzenlenme Pazar, 14 Nisan 2019 14:08