kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Pazartesi, 15 Temmuz 2019 10:31

Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız Musul'u Ziyaret Etti

Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız Musul'u ziyaret etti. Musul Valisi Mansur El Marid ve diğer yetkililerle bir araya gelen Yıldız, Türkiye'nin Musul Başkonsolosluğu'nun yeniden açılmasını ve Türk şirketlerinin Musul'un yeniden imarında yer almasını görüştü. Görüşmede Musul İl Meclisi başkan yardımcısı Nurettin Kaplan da hazır bulundu.

Görüşmeden sonra basın toplantısı düzenlendi. Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız'ın Musul'u ziyaret etmesinden duyduğu mutluluğu dile getiren Musul Valisi Mansur El Marid, Türkiye ile Musul arasındaki tarihi ilişkilerin derinliğine vurgu yaptı. Türkiye'nin göçmenlere sunduğu desteği hatırlatan El Marid, Türk şirketlerin Musul'daki projlere katılmasından dolayı duyduğu mutluluğu da ifade etti.
 

20190714 2 37343674 46071043 Web


Yeni görevinden dolayı Musul Valisi Mansur El Marid'i tebrik eden Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, Türkiye ile Musul arasındaki tarihi ilişkilerin derinliğine vurgu yaptı.

Yıldız, Türkiye'nin Irak için taahhüt ettiği 5 milyar dolar tutarındaki kredide Musul'un öncelikler arasında yer aldığını da bildirdi.

 

Okunma 531 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 15 Temmuz 2019 10:43