kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Pazar, 11 Ağustos 2019 09:42

Muhtaroğlu Tuzhurmatu İlçe Kaymakamlığında Toplantıya Katıldı

 Tuzhurmatu ilçesi kaymakamlığında, Birleşmiş Milletler Irak Yardım misyonu Kerkük Ofisi toplantı düzenledi. Irak Türkmen Cephesi Salahattin İl Başkanı Heytem Haşim Muhtaroğlu toplantıda hazır bulundu. Toplantıda, gelecek seçim ile ilgili konular ele alındı.

Toplantıya, Tuzhurmatu Kaymakamı Hasan Zeynelabdin, Tuzhurmatu belediye meclisi başkanı, Emirli ilçesi Kaymakamı Adil Şekur, Tuzhurmatu seçim komserliği müdürü Kasım Sadullah, daire, örgüt, kurul müdürleri ve ilçedeki yetkililer de hazır bulundu.

Toplantıda, Gelecek seçimlerde vatandaşların bilgilerinin günçellenmesi ve seçim kartlarının yenilenmesi ele alındı. Tolantıda ayrıca, göçmenlerin yerlerine geri dönmeleri konularına da değinildi.

Öteyandan, Mübarek kurban bayramı münasebetiyle, Irak Türkmen Cephesi Salahaddin il başkanlığı, Tuzhurmatu belediyesi müdürlüğü ile koordineli bir şeklide ilçede bulunan Türkmen şehitler mezarlığına temizleme kampanyası düzenledi. Temizleme kampanyasına, Irak Türkmen Cephesi koruma mensupları da katıldı.

Temizleme kapanyasına katılanlar ise canlarını ve kanlarını feda eden türkmen şehitlerine vereceğimiz en küçük bir vefa borcudur dediler.

Okunma 161 defa