kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Çarşamba, 14 Ağustos 2019 14:10

Kerkük'te Vatandaşlar Lunaparklara Akın Etti

Eşleri ve çocukları ile bayramı daha güzel bir havada geçirmek amacıyla lunaparklara akın eden vatandaşlar Türkmeneli Televizyonu tarafından görüntülendi.

Türkmeneli Televizyonu Güneşin batışının ardından bayram eğlencesini lunaparklarda geçiren vatandaşları görüntüledi.

Kerkük'teki vatandaşlar diğer illerde olduğu gibi bölgelerindeki lunaparklara akın ederek lunaparktaki eğlence araçlara binerek güzel vakitler geçirdi. Türkmeneli Televizyonu kerkük'teki lunaparkta güzel vakitler geçiren aileler ile görüştü. Vatandaşlar tüm islam ve türk dünyasını kurban bayramı münasebetiyle tebrik ettiler.

Öte yandan lunaparka anne ve babaları ile gelen çocuklar ise geçirdikleri güzel saatleri Türkmeneli Televizyonu'na anlattılar.

Diğer vatandaşlar ise Kerkük'te güvenliğin sağlanmasının ardından tatil günlerinde güzel vakitler geçirdiklerini söylediler.

Bir diğer yandan ise smiland Lunaparkı Enformasyon Sorumlusu Merivan Abdülsettar tüm kerküklüleri bayram münasebetiyle kutladı.

 

Okunma 241 defa