kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Çarşamba, 25 Mart 2020 15:24

Tazehurmatu Nahiyesine Tüm Giriş Ve Çıkışlar Yasaklandı

Kerkük’e bağlı Tazehurmatu nahiyesi halkından koronavirüsü nedeniyle yaşlı bir kadının hayatını kaybetmesinin ardından Kerkük'teki Kriz Masası'ndan açıklama geldi.

Kerkük Kriz Masası,Kerkük kentine bağlı Tazehurmatu nahiyesine tüm giriş ve çıkışların yasaklandığını belirterek,nahiyenin tümüyle karantinaya alındığını duyurdu.

Kriz Masası açıklamasında,Sağlık çalışanlarının hastanın evine hızlı bir şekilde intikal ettiğini belirterek sokağa çıkma yasağı ile geniş çaplı önlemler alındığını belirtti.

Kerkük'teki Kriz Masası ayrıca, nahiyede dezenfekte çalışmaları tamamlanana kadar bugün itibaren Tazehurmatu nahiyesi ve Beşir kasabasındaki petrol sektörü ve kamu hizmetleri çalışanlarına zorunlu tatil verileceğini bildirdi.

Bu arada Kerkük'teki Sağlık kaynakları,Kerkük'ün güneyindeki Tazehurmatu nahiyesi halkından yaşlı bir kadında koronavirüsü tespit edildiğini duyurmuştu.

Okunma 141 defa